ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Bakugan

Bakugan
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110, 116 ccm NIE

Bakugan to Młodzi Wojownicy. Jest to grupa sześciorga nastolatków, którzy grają w Bakugany. Ich przywódcą jest Dan Kuso. Razem z Shun’em wymyślił zasady tej gry. W pierwszym sezonie tego serialu Młodzi Wojownicy musieli walczyć ze sługami Maskarada. Są oni jednymi z najlepszych wojowników na świecie, więc nie było to łatwe wyzwanie. Warto wspomnieć, że później Maskarad, oszukiwał w grze. W ten sposób udało mu się zwyciężyć.

Bakugani, czyli Młodzi Wojownicy to jedyne osoby na Ziemi, które poza Maskaradem, udały się razem ze swoimi sługami do Wymiaru Zagłady. Na szczęście udało im się z niego wydostać. Jednak, aby to było możliwe, to musieli przejść próby Legendarnych Wojowników. Podczas testów Legendarnych Wojowników, Bakugan każdego członka Młodych Wojowników się zmieniał. Następnie stał się Strażnikiem Domeny. W ostatnim sezonie i jednocześnie w finale serii, gdy Naga przesłał swoje oddziały na Ziemię, to Młodzi Wojownicy razem z pomocą innych Wojowników wygrali.

W ten sposób powstał Hybrydowy Bakugan. Młodym Wojownikom ostatecznie udało się zająć wysokie miejsca w rankingach gry i dzięki temu zdobyć sławę. Uratowli Ziemię i pokonali Siły Zła. Jednym słowem wszystko skończyło się bardzo dobrze.

Z jakich elementów składa się strój Bakugana?

Strój Bakugana z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena to kombinezon z narzutką. Dominujące w nim kolory to czerń, czerwień oraz żółć. Strój ma z przodu napis Bakugan i literę z alfabetu chińskiego. Na pewno każdy chłopiec się z niego bardzo ucieszy.