ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Duszek

Duszek
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110-146 cm NIE

Przygotujcie się na duchową rewolucję na balu karnawałowym! Nasz kostium duszka to doskonały wybór dla małych duchów, które chcą rozweselać całą imprezę!

Biały kombinezon z duszkiem

Kostium składa się z miękkiego, czarnego kombinezonu z długimi rękawami, ozdobionego białym duszkiem na piersi. Ten wyjątkowy kombinezon zapewnia wygodę i swobodę ruchów, a zarazem sprawia, że nasz maluch będzie wyglądać uroczo i tajemniczo! Pośród tłumu kolorowych postaci na balu, nasz mały duszek na pewno wyróżni się swoim wyjątkowym stylem i urokiem, przyciągając uwagę wszystkich gości.

Maska w kształcie duszka

Dodatkowo, nasz maluch będzie mógł nosić uroczą maskę w kształcie duszka, która doskonale pasuje do całości stroju. Maskę można łatwo dopasować do twarzy dziecka, zapewniając nie tylko świetną zabawę, ale też dodatkową tajemniczość naszemu małemu duchowi! Dzięki tej maskaradzie nasz maluch będzie mógł wcielić się w rolę prawdziwego duszka, rozbawiając wszystkich wokół swą uroczą prezencją.

Gdzie sprawdzi się kostium duszka?

Pamiętajcie, że nasz kostium duszka jest nie tylko wyjątkowy podczas balu karnawałowego, ale także idealny na inne uroczystości i imprezy tematyczne, gdzie małe duchy będą mogły rozprawić się z duchami monotonii. Gotowi na przygodę w świecie duchów? Nasz kostium duszka zapewni niezapomniane chwile na balu karnawałowym!