ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Duszek

Duszek
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104 cm do 154 cm NIE

Wypożyczenie kostiumu Duszka dla dziecka na Halloween rewelacyjny pomysł z wielu powodów.

Dlaczego warto wybrać kostium Duszka z naszej wypożyczalni?

Dostępny w naszej wypożyczalni kostium Duszka jest naprawdę unikatowy. Dzięki temu Twoja pociecha będzie mogła wyróżnić się na tle pozostałych uczestników zabawy na Halloween.

Drugim powodem, dlaczego warto wybrać właśnie ten kostium jest oszczędność pieniędzy. W dobie szalejącej inflacji coraz trudniej jest rodzicom znaleźć środki na rosnące potrzeby dzieci. Przygotowanie malucha do zabaw karnawałowych od podstaw może być naprawdę obciążające pod względem finansowym dla całej rodziny. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem będzie po prostu wypożyczenie kostiumu Duszka z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach.

Powodem, dla którego jeszcze warto zastanowić się nad wypożyczeniem kostiumu Duszka jest to, że nawet, gdy dziecko założy go kilka razy w ciągu roku, to i tak nie jest to opłacalny zakup. Ryzyko, że szybko z niego wyrośnie jest naprawdę spore. W naszej wypożyczalni oferujemy kostiumy dla dzieci w bardzo wielu różnych rozmiarach. Zawsze będziesz miał pewność, że wybrany przez Ciebie kostium idealnie pasuje na malucha i będzie mu wygodnie podczas halloweenowych zabaw.

Jak wygląda strój Duszka?

Nasz strój Duszka oczywiście jest biały. Z przodu widnieje wizerunek duszka, ale tym razem mniejszy i w czarnym kolorze. Całość prezentuje się naprawdę przerażająco. Każdy chłopiec w takim stroju będzie straszył wszystkich i dobrze się bawił!