ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Elf

Elf
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110-140 NIE Czapeczka
Buty

Wszystko ma jakąś swoją specyficzną nazwę. Wszystko jest nam w pewnym stopniu znane i nasze. Poza elfami. One są nam bardzo obce i niewiele wiemy na ich temat. Elfy kojarzą się nam z grami komputerowymi oraz bajkami. Elfy są humanoidalną, czyli podobną do człowieka rasą. Są jednymi ze starszych na świecie stworzeń. Były na świecie dużo wcześniej niż ludzie. Krąży legenda, że przybyli na białych okrętach. Najważniejsze frakcje elfów to: Aen Undod, Aen Elle oraz Aen Seidhe. Natomiast mniejsze frakcje to: Leśne Elfy oraz Czarni Seidhe. Występowała również bardzo mało znana grupa Aen Saevherne. Jednak żyła ona pomiędzy innymi elfami. Uznaje się, że elfy charakteryzowały się długowiecznością. Ich twarze zazwyczaj były szczupłe oraz wyraziste. Rasa to wyróżniała się również wzrostem.

Elfy były bardzo wysokiej i miały szczupłą budowę ciała. Najważniejszym ich elementem były spiczaste uszy, długie palce oraz małe, drobne, pozbawione kłów zęby. Często u elfów można spotkać również długie, proste oraz lekko podkoloryzowane warkoczami fryzury. Uznaje się je za jednym z najlepszych łuczników. Miały również wyjątkowe zdolności magiczne. Z tego względu elficcy czarodzieje byli bardzo szanowani.

Jak wyglądały Elfy?

W Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena mamy strój Elfa, który jest złożony ze spodenek i bluzy. Dodatkiem do niego jest czapeczka oraz buty. Strój jest przeznaczony dla dzieci, w szczególności dla chłopców. Będzie doskonałym strojem na imprezę w okolicy świąt Bożego Narodzenia. Strój jest bardzo dopracowany, a jednocześnie wygodny.