ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Kangur

Kangur
Rozmiar Przeróbki Dodatki
120-134 cm NIE

Przygotujcie się na skaczącą przygodę na balu karnawałowym! Nasz kostium kangura to idealny wybór dla małych odkrywców, którzy chcą wcielić się w rolę tych uroczych skoczków z dalekiego kraju! Składa się z miękkiego, beżowego kombinezonu z długimi rękawami, ozdobionego kieszonką na brzuchu imitującą charakterystyczne torby kangura. Elastyczny materiał zapewnia komfort i swobodę ruchów, a delikatne detale, takie jak kangurze uszy i ogon, dodają uroku całej kreacji.

Uroczy kapturek

Nasz mały kangur będzie mógł również założyć uroczą maskę w kształcie głowy kangura, która doskonale uzupełni cały strój, nadając jeszcze większego uroku i autentyczności.

Radość dla małego odkrywcy

Dodatkowo, nasz kostium pozwoli maluchowi poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec australijskich buszu, rozpoczynając skoczne przygody na balu karnawałowym. Skakanie, wesołe figle i pełne radości uśmiechy – to wszystko będzie w zasięgu małego kangura!

Nie tylko strój, ale też okazja do nauczenia się nowych rzeczy

Kostium kangura to nie tylko strój na bal karnawałowy, ale także inspirująca możliwość nauki o życiu dzikiej przyrody i ciekawa lekcja geografii dla naszych małych odkrywców.

Gotowi na skok w świat kangurów? Nasz kostium zapewni niezapomniane chwile, przynosząc radość i uśmiech wszystkim dookoła!

Zachęcamy Cię serdecznie do zajrzenia do Wypożyczalni Strojów i garniturów Bożena w Katowicach. Mamy tam bardzo wiele różnorodnych strojów karnawałowych zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Sprawdź koniecznie!