ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Kościotrup

Kościotrup
Rozmiar Przeróbki Dodatki
86-154 cm NIE maska
kosa

W ostatnich latach najbardziej znana bajka dla dzieci, w której występowały kościotrupy to „Coco”. Opowiada ona o śmierci w zupełnie niecodzienny sposób. Film pochodzi o wytwórni Pixar, która jest odpowiedzialna między innymi za ,,Toy Story” i  ,,Potwory i spółkę”, ,,Auta”. Opowiada on o jeszcze żywych oraz już zmarłych Meksykanach. Przedstawia ona ponure, a wręcz śmiertelnie poważne tematy w lekki i zabawny sposób. Film, chociaż do kin wszedł już 2 lata temu, to nadal bije rekordy popularności.

Dwunastoletni Meksykanin Miguel wierzy w swoje marzenia i robi wszystko, żeby je spełnić. W rodzinie chłopca królują konserwatywne poglądy i atmosfera nie jest zbyt wesoła. Wszystko przez to, że prababcia chłopca związała się z nieodpowiedzialnym artystą. Nawet za niego wyszła, a teraz ma złamane serce. Upływ lat niczego nie zmienia. Żaden z członków rodziny nie chce słyszeć o tym, żeby chłopiec robił karierę muzyczną. Jakim cudem w tym filmie pojawiają się kościotrupy? Należy wyjaśnić, że akcja filmu zaczyna się w dniu, gdy Meksykanie obchodzą swoje święto zmarłych. Wtedy animowane kościotrupy krewnych mogą odwiedzić żyjące rodziny.

Kościotrup na święto Halloween

Jeżeli Twoje dziecko szuka odpowiedniego stroju na bal przebierańców lub święto Halloween, to polecamy mu dostępny w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena, strój Kościotrupa. Jest on złożony z: kombinezonu z wypchanym szkieletem i maski. Na pewno każdy wielbiciel filmów grozy i motywów jak z horroru cieszy się z niego. Zachęcamy do jego wypożyczenia.