ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Kostium Slytherin

Kostium Slytherin
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104-146 cm NIE

Strój Slytherina to manifestacja dumy, ambicji i determinacji. Strój Slytherina z „Harry’ego Pottera” to o wiele więcej niż tylko ubranie.

Szata Slytherina to prawdziwy symbol prestiżu i przynależności do konkretnego domu

Zacznijmy od podstawowego elementu: szaty Slytherina. Wyobraź sobie długą, ciemnozieloną szatę z srebrną podszewką, zdobioną charakterystycznymi wężami i herbem Slytherina na piersi.

Podstawowe elementy stroju to elegancja i styl

Pod szatą, osoba nosząca strój Slytherina powinna mieć na sobie białą koszulę z wywijanymi mankietami oraz krawat w kolorach Slytherina, czyli zielono-srebrny, podkreślający przynależność do tego domu.

Charakterystyczne dodatki Slytherina, czyli symbole mocy i sprytu

Charakterystycznymi dodatkami Slytherina są oczywiście pierścień ze srebrną wężową ozdobą oraz srebrny naszyjnik z wężem, symbolizujące przynależność do domu pełnego ambicji i sprytu.

Stylizacja włosów – odzwierciedlenie swobody i elegancji

Co do stylizacji włosów, możesz zostawić je nieco swobodne lub związać w elegancki, ale niezbyt sztywny kucyk. Dodatkowo, na czole możesz zrobić sobie charakterystyczną błyskawiczną bliznę.

Make-up to podkreślenie tajemniczości i mocy

Jeśli chodzi o make-up, delikatne cienie w zielonych tonach lub srebrzysty eyeliner mogą dodać nieco tajemniczego uroku, podkreślając związek ze światem magii.

Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem takiego stroju, to zapraszamy Cię serdecznie do naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiedni rozmiar.