ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Krasnal-Elf

Krasnal-Elf
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 100 cm do 140 cm. NIE czapka

Krasnale-Elfy to z angielskiego Fairy. Są to niewielkie bardzo ładne, ale niezbyt rozgarnięte istoty. Ich głównym zadaniem jest bycie pięknymi. Krasnale-Elfy swoim wyglądem niezwykle przypominają niewielkiego człowieczka. Właśnie z tego względu strój z naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena będzie doskonały dla dzieci, w szczególności dla chłopców. Elfy mogą bardziej przypominać takie elfy jakie większość osób kojarzy z bajek. Wtedy są one eteryczne, w pastelowych kolorach i potrafią latać na swoich niewielkich skrzydełkach. Elfy mogą również być w większym stopniu podobne do krasnali. Taka sytuacja ma miejsce w tym przypadku. Wtedy są one wręcz łudząco podobne do takich skrzatów, jakie towarzyszą Mikołajowi w czasie rozdawania prezentów bożonarodzeniowych. Tak, czy inaczej miejsce zamieszkania krasnali-elfów się nie zmienia. I jeden i drugi gatunek zamieszkuje na polanach oraz w lasach.

Jakie są najważniejsze cechy Krasnali-Elfów?

 

Krasnale Elfy wyróżniają się bardzo słabą mocą magiczną. Używają jej przede wszystkim do tego, żeby chronić się przed drapieżnikami. Niestety wadą Krasnali-Elfów jest to, że mają kłótliwy charakter.

Z jakich elementów jest złożony strój Krasnala-Elfa?

Strój Krasnala-Elfa z powodzeniem możesz wypożyczyć w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Strój jest złożony z czerwonej bluzeczki, na której jest namalowany zielony kołnierzyk, pasek oraz guziczki. Na dole są brązowe spodnie. Krasnal-Elf musi mieć również zielone buty ze spiczastym czubkiem oraz czerwoną czapeczkę z zielonym wykończeniem.