ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Król Arabski

Król Arabski
Rozmiar Przeróbki Dodatki
128-146 cm NIE niebieska peleryna
turban
berło

O szejkach w Dubaju krążą już legendy. Kupują najdroższe samochody, zakładają prywatne kliniki, mają stadniny koni, a nawet…wielbłądów. Kto bogatemu zabroni? 34-letni szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid al Maktoum jest księciem Dubaju i jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Jest również następcą emira Dubaju. Swoje przepełnione bogactwem i przepychem życie pokazuje na Instagramie. Dzieli się tam z obserwującymi swoimi pasjami do podróżowania, jeździectwa oraz poezji. Szejk ,,Fazza” jest obserwowany już przez ponad 5 milionów internautów. Na co dzień książę wstawia zdjęcia, na których podróżuje wysadzanymi diamentami Mercedesem oraz pływa największym jachtem świata. Jego cena to 300 milionów dolarów.

Szejk otworzył również prywatną klinikę oraz ma własną stadninę koni i wielbłądów. Od wielu już lat jest hobby jest jeździectwo konne. Nawet odniósł w nim duże sukcesy. Zdobył złoty medal w jeździectwie na Igrzyskach Azjatyckich. Jak sam pisze, jako drugą wielką pasją jest poezja. Jego twórczość jest oparta przede wszystkim na motywach romantycznych i patriotycznych. Szejk lubi również dobrze zjeść i chętnie uprawia sporty wodne. Trzeba przyznać, że takiego życia można mu tylko pozazdrościć.

Jak ubierają się królowie arabscy?

Na pewno bogato. A jakieś szczegóły? W naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena mamy strój króla arabskiego, który jest złożony ze: spodni, bluzy, niebieskiej peleryny, turbanu oraz berła. Całość prezentuje się niezwykle majestatycznie.