ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Kylo Ren z Gwiezdnych Wojen

Kylo Ren z Gwiezdnych Wojen
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104-164 cm NIE maska

Kylo Ren, a tak właściwie Ben Solo to fikcyjna postać ze świata Gwiezdnych Wojen. Po raz pierwszy pojawił się w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy z 2015 roku. Zagrał go Adam Driver. Kylo Ren urodził się jako Ben Solo, syn Hana Solo oraz Lei Organy. Był również wnukiem Lorda Dartha Vadera. Kylo Ren był wrażliwy na Moc. Z tego względu już od jego urodzin interesował się nim Snoke. Cały czas próbował manipulować wydarzeniami wokół chłopca.

Kylo Ren był wychowywany przez wuja, Luke’a Skywalkera, na rycerza Jedi. Niestety poszedł w ślady swojego dziadka, czyli Lorda Dartha Vadera. Przeszedł na ciemną stronę Mocy. Zmienił imię na Kylo Ren i został mistrzem zakonu Rycerzy Ren oraz komandorem Najwyższego Porządku. Około 30 lat po bitwie o Endor poszukiwał siedziby Luke’a, by go unicestwić. Torturował pilota Ruchu Oporu Poe Damerona. Dzięki temu wyciągnął od niego informację, że fragment mapy kryjówki wujka znalazł się w pamięci droida BB-8. Po ataku na Takodanę, poczuł Moc w Rey. W związku z tym porwał kobietę oraz zawiózł ją do bazy Starkiller. Gdy baza została zaatakowana przez siły Ruchu Oporu, Ren spotkał infiltrującego obiekt ojca. Han próbował nawrócić Rena na jasną stronę mocy, ale Ren go zabił za pomocą miecza świetlnego.

Przebierz się za Kylo Rena!

Jeżeli Twoje dziecko, chce poczuć jak to jest być jednym z bohaterów ulubionej sagi Gwiezdne Wojny, to mamy dla Ciebie strój Kylo Rena. Na pewno spodoba się każdemu chłopcu. Jest złożony z: czarnych spodni, płaszcza z paskiem oraz maski i miecza. Całość prezentuje się naprawdę groźnie!