ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Mały Jack Sparrow

Mały Jack Sparrow
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 104 do 146 NIE miecz
kapelusz

Jack Sparrow jest jedną z głównych postaci serii ,,Piraci z Karaibów”. Wystarczy na niego spojrzeć, żeby od razu uznać, że jest to bardzo oryginalny i ciekawy człowiek. Wyróżnia się tym, że ma mocno podmalowane oczy, złote zęby i fantazyjnie zaplecioną brodę. Dopełnieniem jego wizerunku są długie włosy, które wyglądają tak, jakby Jack, gromadził w nich wszystko, co napotka po drodze. Dlatego na głowie Jacka Sparrowa znajdują się dredy, warkoczyki, błyskotki i charakterystyczna chusta. Ta postać na prawym przedramieniu ma tatuaż, który nawiązuje do jego nazwiska. Jest to ptaszek, który leci nad morzem w stronę słońca. Uzupełnieniem stroju Jacka Sparrowa jest biała koszula. Nie jest ona pierwszej nowości, ponieważ brakuje w niej większości guzików.

Jack Sparrow zazwyczaj ma na sobie płaszcz i wysokie buty. Jego kapelusz też wygląda tak, jakby żył własnym życiem. Jednak Jack Sparrow mimo bardzo kolorowego i zniszczonego ubrania wzbudza ogromną sympatię widzów. Jeżeli chodzi o przedmioty, które on zawsze nosi ze sobą, to są to: pistolet, luneta, kordelas przywieszony na bandolecie oraz busola.

Jack Sparrow jest uwielbiany przez dzieci

Właśnie dlatego oferujemy w naszej wypożyczalni strojów karnawałowych Bożena, kostium małego Jacka Sparrowa. W jego skład wchodzą: biała sznurowana bluzka, długa brązowa marynarka, spodnie, kapelusz z dredami, lornetka oraz szabla. Dzięki tym wszystkim elementom Twoje dziecko będzie mogło wyglądać, jak prawdziwy kapitan piratów. Na pewno założenie takiego stroju, na jakąś imprezę karnawałową, bardzo je ucieszy.