ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Marshall z Psiego Patrolu

Marshall z Psiego Patrolu
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 98 do 128 cm NIE

Psi Patrol jest wyjątkową opowieścią o przygodach dzielnych piesków. Znają i uwielbiają ją dzieci na całym świecie. To jedna z najbardziej popularnych animacji dla dzieci w ostatnim czasie.

Skąd wziął się Psi Patrol?

Serial animowany Psi Patrol został wymyślony przez Keitha Chapmana. W produkcję zaangażowała się firma Spin Master Entertainment i Nickelodeon Productions. Serial wykonano techniką trójwymiarową CGI. W 2013 roku, a dokładniej w dniu 12 sierpnia odbyła się światowa premiera Psiego PATROLU na antenie amerykańskiego Nickelodeon. W Polsce premiera miała miejsce później, bo dopiero 4 listopada 2013 roku na Nickelodeon Polska. Ten animowany serial mówi o przygodach małych piesków. Siedem niesamowitych szczeniaków tworzy drużynę, której przywódcą jest dziesięcioletni chłopiec.

Kim jest Marshall z Psiego Patrolu?

Marshall z Psiego Patrolu jest nie tylko psem strażackim, ale również ratownikiem medycznym. To najbardziej znany szczeniak z całej ekipy serialu Psi Patrol. Jego zaletą jest to, że potrafi bardzo szybko biegać i ma wręcz doskonały węch. Możesz go rozpoznać nie tylko po stroju strażaka, ale również po jego niezdarności. Niestety. Ciągle ma jakiś wypadek lub upadek.

Jeżeli chcesz przez chwilę poczuć, jak to jest wcielić się w rolę Marshalla z Psiego Patrolu, to serdecznie polecamy Ci wypożyczenie jego stroju z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Jest doskonale uszyty oraz ma wszystkie niezbędne dodatki. Idealny na następną zabawę karnawałową.