ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Miles z przyszłości

Miles z przyszłości
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 98 do 104 cm NIE

Miles z przyszłości to amerykański serial animowany. Został wyprodukowany przez Saschę Paladino, Disney Junior Series, DQ Entertainment i Wild Canary Animation.

Przed oficjalną premierą serialu w USA, w dniach od 19 do 23 stycznia 2015 roku emitowano krótkometrażowe odcinki z serii Kosmiczne rady Milesa (z angielskiego Messages from Miles). W tej produkcji główny bohater, czyli Miles Calisto wyjaśniał oglądającym go dzieciom, na czym polega zasada zdobywcy kosmosu. Oficjalna premiera serialu była w dniu 6 lutego 2015 roku na amerykańskim Disney Junior. W naszym kraju serial zadebiutował 23 maja 2015 roku na antenie Disney Junior.

Co działo się w serialu?

Akcja serialu ma miejsce w przestrzeni kosmicznej. Opowiada historię rodziny Calistów. To oni jako pierwsi zostali wysłani w kosmos. Natomiast ich najważniejsza misja polegała na odkrywaniu nowych światów i poszukiwaniu zupełnie nieznanych form życia na pograniczu wszechświata. Główny bohater, czyli Miles z przeszłości w wieku siedmiu lat był śmiałym chłopcem. Nie brakowało mu pewności siebie. Postanawia spełnić swoje wielkie marzenie i dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikomu tak młodemu się to nie udało. Wspólnie ze swoim mechanicznym strusiem Merciem, przeżywa wspaniałe przygody w kosmosie.

Jeżeli również pragniesz poczuć się tak samo, jak Miles z przeszłości, to zachęcamy Cię do wypożyczenia jego stroju z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Ma naprawdę wspaniały kombinezon, który spodoba się każdemu chłopcu. Życzymy Ci udanej zabawy na najbliższej imprezie!