ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Mroczny Wampir

Mroczny Wampir
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104-154 cm NIE zęby
peleryna

Mroczne Wampiry na pierwszy rzut oka bardzo przypominają ludzi. Wszelkie zmiany są widoczne dopiero w momencie ich przemiany. Mroczne Wampiry mają twarde i zimne ciało, które jest odporne na zwykłe uszkodzenia mechaniczne, takie jak stłuczenia, siniaki, otarcia lub rany. Ciało Mrocznego Wampira nie osłabia się z wiekiem oraz nie starzeje się. Wszystkie rany goją się u niego niezwykle szybko. Jednak trochę dłużej Mroczny Wampir musi się leczyć z oparzeń. Złamane kości u Mrocznych Wampirów też zrastają się szybko. Mroczne Wampiry posiadają białą, połyskującą, twardą i gładką skórę. Nie ma na niej wyraźnych porów, bruzd, zmarszczek, czy innych niedoskonałości. Pod tym względem są doskonałe. Mroczne Wampiry mają twarde i błyszczące paznokcie. Praktycznie wyglądają one jak szklane. Nie mają z nimi żadnych problemów. Wampirze paznokcie nie łamią się, nie rozdwajają i nie zadzierają. Każda kobieta by tak chciała.

Mroczne Wampiry posiadają również nienaturalnie błyszczące oczy, które mienią się kolorami tęczówki. Bardzo charakterystyczne są wampirze zęby. Górne trójki są dłuższe i zaostrzone. Wyglądem przypominają kły. Mroczne Wampiry są nieśmiertelne. Odżywiają się tylko i wyłącznie ludzką lub zwierzęcą krwią. Boją się czosnku.

Jak wygląda Mroczny Wampir?

Dowiesz się tego, gdy obejrzysz nasz strój Mrocznego Wampira. Jest on złożony z: czarnych spodni, białej koszuli, bordowej, świecącej kamizelki. Całość jest dopełniona przez pelerynę ze stojącym kołnierzem podpiętą dwiema broszami. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.