ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Ninja Night

Ninja Night
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104 NIE

Night Ninja jest antagonistą i jednym z nocnych złoczyńców , a czasami antybohaterem. Występuje w serialu telewizyjnym Pidżamersi . Jest liderem i postacią liderem Ninjaludków.

Jakie cechy charakteru ma Ninja Night?

Ninja Night rzadko bierze udział w bitwach. O wiele częściej wzywa wsparcie w postaci Ninjaludków. Są one idealne do wykonania za niego tak zwanej mokrej roboty. Ninja Night jest przywódcą Ninjaludków. Są oni dla niego jak prawdziwi żołnierze. Odcinek bajki pod tytułem „ Sowella i Sowellutki ” pokazuje, że potrafi być on dla nich również niezwykle czuły i wyrozumiały. Jednak powoduje to w nim silne poczucie wstydu. Na co dzień Ninja Night jest przecież wyjątkowo arogancki i wyniosły dla otoczenia.

Warto tutaj zaznaczyć, że nie był to jedyny odcinek serialu, w którym Ninja Night miał okazję pokazać swoją bardziej ludzką stronę. Kolejnym takim momentem był odcinek pod tytułem ,,Wilcza Góra”. Wtedy jeden z jego Ninjaludków o imieniu Marvin został ranny. Po tym, jak Pidżamersi pomogli mu uratować Marvina, Ninja Night zgodził się dzielić Tajemniczą Górę z bohaterami i nie zatrzymywać jej dla siebie. Złożył ukłon i podziękował Pidżamersom za pomoc. Po wszystko jasno pokazuje, że Ninja Night potrafi okazywać innym osobom szacunek i życzliwość, gdy tego chce lub, gdy w jego mniemaniu oni sobie na to zasłużą.

Bal karnawałowy to doskonała okazja, aby przebrać się w strój Ninja Night. Znajdziesz go w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach! Jest odpowiedni dla chłopców.