ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Rod Kogut

Rod Kogut
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110 cm - 4-6 lat NIE

Rod Kogut to jeden z czterech bohaterów Top Wing . To kadet lądowym drużyny. Jego specyficznym kolorem jest czerwony. Często wypowiadane przez niego słowa to: „Zróbmy to Cockadoodle!” oraz „Jestem kogutem, nie kurczakiem”. Możemy do tego jeszcze dołączyć następujące zdanie: ,,Rod tutaj. Jestem kogutem, który rządzi na drogach i nie ma nic, czego nie mógłbym zrobić! ”.

Rod Kogut zawsze jest gotowy do działania. Lubi, gdy wszystko dzieje się szybko. Gdy rusza na ulice swoim Road Wingiem, to może wesoło potrząsać ogonkiem bez względu na to, na jakim jest terenie oraz jaka panuje na zewnątrz pogoda.

Poza drogą jest prawdziwym kłębkiem radości i energii. Udaje mu się oczarować tłumy przy użyciu głupich dowcipów oraz banalnego poczucia humoru. Rod Kogut zrobiłby naprawdę wszystko dla swoich przyjaciół. Zawsze stara się, aby wszystko było jak najlepiej.

Jak wygląda Rod Kogut?

Rod Kogut jest cały biały. Ma pomarańczowe oczy, brwi w kolorze szary oraz specyficzny, czerwony grzebień na głowie. Na co dzień wkłada czerwoną koszulę, niebieskie dżinsy oraz czerwone buty z białymi bokami. Jego strój kadeta jest złożony z czerwono-białego hełmu, białych spodni z czerwonymi lampasami, szarego paska ze srebrną klamrą oraz z butów w kolorze czerwonym.

Warto na sam koniec tego opisu wspomnieć jeszcze o jednym. Dzieci kochają bajki oraz występujących w nich bohaterów. Sprawdź swojemu maluchowi prawdziwą radość i wypożycz dla niego z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena strój Koguta Roda. Na pewno będzie Ci za to wdzięczny!