ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Romeo Pidżamersi

Romeo Pidżamersi
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104-130 cm NIE

Romeo Pidżamersi jest głównym antagonistą serialu telewizyjnego Pidżamersi. To zły, młody, szalony naukowiec. Jednocześnie jest cudownym dzieckiem. Chce zdobyć panowanie nad światem przy użyciu robotów, wynalazków lub czegoś innego, co spowoduje, że cały świat go nieodwołalnie pokocha.

Jakie cechy charakteru ma Romeo Pidżamers?

Romeo Pidżamersi to bardzo rozwinięty jak na swój wiek człowiek. Jednak nie rozumie on jeszcze różnicy pomiędzy wiedzą a mądrością. Nie ma on zbyt wielkiej siły fizycznej. Na szczęście ten chłopiec nie cechuje się również arogancją. Jednak wyróżnia się bardzo dużym uporem. Jego największym marzeniem jest to, żeby zawojować świat. Chce wszystkim udowodnić, że jest największym i najmądrzejszym wynalazcą na świecie. Ma również bardzo dużo w sobie niechęci do Pidżamersów. Jednocześnie nie jest wobec nich bardzo brutalny. Chłopiec jest mądry i akceptuje swój los. Cierpliwie czeka, co dalej się wydarzy. Jeżeli przegra, to wtedy po prostu ucieka. Uznaje, że został pokonany przez przeciwników.

Romeo Pidżamersi ma bardzo szanowanego Robota , który wykonuje za niego zadania i transportuje go z miejsca na miejsce. Tak samo jak Luna ze swoimi ćmami, ma tendencję do maltretowania swojego robota i zachowuje się uparcie wobec jego ostrzeżeń dotyczących Pidżamersów. Właśnie takie traktowanie wszystkich wokół powoduje, że Robot jest jego najlepszym i jedynym przyjacielem.

Strój Romeo Pidżamersi znajdziesz w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach.