ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Skywalker brązowy z Gwiezdnych Wojen

Skywalker brązowy z Gwiezdnych Wojen
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110-146 cm NIE miecz

Luke Skywalker jest postacią fikcyjną i jednym z najważniejszych bohaterów franczyzy Gwiezdne wojny. Jego rolę zagrał Mark Hamill. Luke Skywalker jest  synem Anakina Skywalkera i królowej Naboo – Padme Amidali oraz bliźniaczym bratem Lei. Urodził się w ośrodku medycznym w pasie asteroid Polis Massa. Właśnie tam jego matka została ukryta przed Vaderem. Luke Skywalker wychował się na planecie Tatooine u swoich wujostwa – Beru i Owena Larsów na farmie wilgoci. Gdy na farmę Larsów trafił R2-D2 razem ze swoim towarzyszem C-3PO, to zaczyna się nowy rozdział w życiu Luke’a Skywalkera.

Gdy szuka zbuntowanego R2-D2, to spotyka Bena Kenobiego, który pokazuje mu czym jest Moc i obdarowuje go mieczem ojca, który zabrał po po pojedynku z Anakinem Skywalkerem. Razem z Hanem Solo, czyli pilotem Sokoła Millenium – opuszczają Tatooine, żeby przekazać Rebeliantom ukryte w pamięci R2-D2 plany stacji bojowej Imperium. Ta stacja była nazywana Gwiazdą Śmierci. W niedługim czasie po tych wydarzeniach Obi-Wan ginie, a Luke w Bitwie o Yavin niszczy stację i pilotuje X-winga. Luke Skywalker przyłącza się do Rebelii.

Czy marzysz o zostaniu głównym bohaterem Gwiezdnych Wojen?

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia Gwiezdne Wojny, a jego ulubionym bohaterem jest Luke Skywalker, to najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie dla niego stroju Skywalkera Brązowego z naszej Wypożyczalni Strojów Bożena. Jego najważniejszymi elementami są spodnie i tunika w kolorze brązowym. Natomiast dodatkami są: tunika, pas, nakładki na buty, oraz niebieski miecz świetlny.