ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Słoń

Słoń
Rozmiar Przeróbki Dodatki
100-146 cm NIE

Dumbo to był bohater amerykańskiego filmu fabularnego z 2019 roku w reżyserii Tima Burtona, który został wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Studios Motion Pictures. To aktorski remake animowanego filmu Disneya z 1941 roku o tym samym tytule, który był adaptacją powieści Helen Aberson. Akcja filmu zaczyna się w 1919 roku. W niewielkim amerykańskim cyrku przychodzi na świat małe słoniątko. To wielkie wydarzenie nie tylko dla jego mamy, słonicy Jumbo, ale również dla wszystkich pracowników cyrku. Malec jest trochę inny niż pozostałe słonie.

Ma wprost ogromne uszy i od razu wszyscy go wyśmiewają. Właściciel trupy, Max Medici zleca opiekę nad słoniątkiem, który miał na imię Dumbo, dawnemu mistrzowi woltyżerki oraz weteranowi wojennemu Holtowi Farrierowi. Razem z cyrkiem podróżują jego dzieci, które pewnego dnia widzą, że Dumbo dzięki wielkim uszom potrafi wzbić się w powietrze. To sprawia, że bardzo szybko zostaje on główną atrakcją cyrku Medici, który ma problemy finansowe. Gdy Dumbo zaczyna być znany na całym świecie, to milioner V.A. Vandevere, chce kupić cyrk. Niestety dla Dumbo nie jest to dobra informacja. Dlaczego? Przekonacie się o tym, gdy obejrzycie ten film. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w projekcie Tima Burtona wzięły udział takie gwiazdy, jak: Colin Farrell, Danny DeVito,  Michael Keaton, Finley Hobbins, Eva Green.

Przebierz się za uroczego słonika!

Jeżeli Twoje dziecko lubi ten film i słonie, to dobrym pomysłem będzie wypożyczenie stroju słonia z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Jest on złożony z: popielatego kombinezonu z głową słonia.