ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Strój Hulka

Strój Hulka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 100 do 110 cm NIE maska

Co wiemy o Hulku? Przede wszystkim tyle, że jest wielki i że ma równie ogromne mięśnie. Posiada on również zieloną skórę, oczy w tym samym kolorze i ciemne włosy. Jego jedynym strojem są oczywiście podarte, znoszone, purpurowe spodnie. Jako Bruce Banner Hulk jest średniego wzrostu. Ma również ciemne włosy i brązowe oczy. Jako Bruce Banner jest wielbicielem noszenia poza fioletowymi spodniami, również koszuli w tym samym kolorze oraz szarej marynarki.

Jaką osobowość ma Hulk?

Jako człowiek, czyli w postaci Bruce’a Bannera jest niezwykle spokojny i opanowany. Aż miło popatrzeć. Gdy Hulk jest człowiekiem, to zdaje sobie sprawę z tego, że jego gniew może być śmiertelnie niebezpieczny dla otoczenia. Dlatego unika jak ognia wszelkich problemów, kłopotów oraz stresujących sytuacji. Bruce Banner w swoim czasie przeżył załamanie psychiczne. Nawet próbował się zabić. Jednak ta jego druga część, która jest Hulkiem, skutecznie go przed tym powstrzymała. Na całe szczęście. Od tamtego momentu Bruce Banner był zatrudniony jako lekarz w Kalkucie. Jego celem życiowym było pomaganie każdemu, kto znalazł się w potrzebie. Warto tutaj również dodać, że Bruce Banner po prostu kocha siedzieć w laboratorium i pracować nad zaawansowanymi technologiami medycznymi.

Natomiast jako Hulk jest on w stanie w ciągu dosłownie sekundy wpaść w prawdziwy szał. Wtedy staje się ogromną, wszechpotężną destrukcyjną siłą. Atakuje wszystkich i niszczy wszystko, co tylko jest w jego zasięgu. Jest nieposkromioną bestią!