ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Swift

Swift
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110 cm - 4-6 lat NIE

Swift to jeden z czterech bohaterów Top Wing . To podchorąży odpowiedzialny za ratownictwo powietrzne. Jego wyróżniającym kolorem jest pomarańczowy. Swift to tylko nazwa. Ten bohater twierdzi, że najważniejsza jest jego szybkość. Uważa się również za najsprytniejszą sójkę błękitną z turbodoładowaniem na niebie!

Cel Swifta

Coś złego dzieje się na niebie? Wtedy na ratunek przybywa Swift. Ten ptaszek jest niebieską sójką i nieoficjalnym przywódcą Team Top Wing. Bardzo lubi się ścigać, wykonywać sztuczki oraz latać w powietrzu. Wszystko po to, aby podkreślić swoje wyjątkowe umiejętności.

Jego priorytetem jest to, żeby być najszybszym na niebie, bez względu na to, czy pilotuje Błyskowe Skrzydło, czy lata używając do tego siły własnych skrzydeł.

Jak wygląda Swift?

Swift posiada przede wszystkim jasnoniebieskie pióra z ciemniejszym upierzeniem na czubku głowy i między oczami. Ptaszek ma biały dziubek. Na czubku głowy ma natomiast sterczącą kępkę piór. Charakteryzuje się niebieskimi oczami oraz czarnym dziobem. Gdy nie jest na służbie, to wtedy nosi pomarańczową koszulkę z przekrzywionym L na białej koszuli oraz z długim rękawami. Do tego ma czarne spodnie i pomarańczowe buciki. Jego druga wersja to mundur kadeta. Wtedy nosi pomarańczowy hełm z mikrofonem, pomarańczową koszulę z białymi rękawami, białe spodnie, szary pasek ze srebrną klamerką oraz pomarańczowe buty.

Zachęcamy Cię serdecznie do wypożyczenia stroju Swifta z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Zapraszamy!