ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Żółw Ninja

Żółw Ninja
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 110 do 134 NIE miecz
maska

Najbardziej znanym wśród Żółwi Ninja był Leonardo (przywódca grupy). Czym się wyróżniał? Był mistrzem w sztukach walki i bardzo dobrym taktykiem. Pewnie by jeszcze bardziej rozwinął te umiejętności, gdyby nie silna chęć przewodzenia. Kiedyś Splinter powiedział nawet do niego, że: “Nie można trzymać wody w zaciśniętej pięści”. Żółw Ninja Leonardo uwielbia science-fiction. Jego ulubionym serialem są ,,Gwiezdni Herosi”. W dodatku Leonardo jest najlepszym uczniem Splintera i słucha jego rad. Wynika to trochę z tego, że nie chce on zawieść swoich braci. W końcu jest najstarszym z braci. Żółw Ninja Leonardo najczęściej kłóci się z Raphaelem.

Najczęściej są to spory o władzę. Jednak Żółwie Ninja jednocześnie darzą się dużym szacunkiem i są wobec siebie bardzo opiekuńcze. Z kolejnym bratem, czyli Donatello jego relacja wygląda już trochę inaczej. Tutaj nie ma otwartego konfliktu, ale czasami dochodzi do drobnych sprzeczek. Zazwyczaj wtedy, gdy Donatello kończy jeden wynalazek po drugim. Ogólnie rzecz biorąc, Ci bracia traktują się jak najlepsi przyjaciele. Jakie są relacje Żółwia Ninja Leonardo z Michelangelo? Tutaj jest bardzo silna, pozytywna więź. Ci bracia, niezależnie od sytuacji stoją za sobą murem.

Przebierz się za Żółwia Ninja Leonardo

Żółw Ninja Leonardo ze względu na swoje umiejętności jest wprost uwielbiany przez dzieci. Wypożycz swojemu maluchowi Kostium Żółwia Ninja, który składa się z kombinezonu, maski i miecza. Takie przebranie sprawi, że Twoje dziecko poczuje się niezwyciężone. To doskonały prezent na urodziny.