ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Anna z Krainy Lodu

Anna z Krainy Lodu
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-42 NIE

Dla Anny z Krainy Lodu ważniejsza jest odwaga niż elegancja. Często najpierw działa, a dopiero później się nad tym zastanawia. Cechuje się optymistycznym podejściem do życia i troskliwością. Jej największym marzeniem jest odzyskanie swojej siostry Elsy. Była z nią bardzo mocno związana w dzieciństwie.

Jednego dnia Elsa uwolniła swoją sekretną moc. Sprowadziła na królestwo Arendelle wieczną zimę. To powoduje, że Anna podejmuje decyzję, żeby wyruszyć w niebezpieczną podróż i wrócić do tego, co było wcześniej. Anna z Krainy Lodu ma bezkompromisowy charakter i wyjątkowo silną wiarę w to, że ludzie jednak mają dobre serca. Pragnie ocalić zarówno swoją rodzinę, jak i całe królestwo.

Jaki charakter ma Anna z Krainy Lodu?

W przeciwieństwie do swojej starszej siostry, Anna jest bardzo ekscentryczna, niezręczna i mało elegancka. Często działa bez żadnej refleksji. Ma w sobie dziecięcą niewinność. Charakteryzuje się tak zwanym wolnym duchem. Gotowa jest resztę życia spędzić przy otwartych pałacowych bramach królestwa. Wcześniej przez cały czas były zamknięte, ponieważ moce jej siostry Elsy nieustannie rosły.

Annie z Krainy Lodu nie brakuje również pewnego rodzaju naiwności. Jest pełna wiary w bajkowy ślub z mężczyzną, którego zna tylko jeden dzień. Sercem czuje, że to jest właśnie ten jeden jedyny, na całe życie. Chcesz być jak Anna z Krainy Lodu? To koniecznie wypożycz jej strój z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Składa się z przepięknej, wyszywanej sukienki. Jej góra jest czarna, a dół rozkloszowany w odcieniu zieleni wiosennej trawy.