ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Avatar damski

Avatar damski
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-38 TAK

Avatar damski to łowczyni Na’vi z klanu Omatikaya, córka wodza plemienia Eytukana i przywódczyni duchowej Mo’at. To również dziedziczka tytułu Tsahìk, które to dziedzictwo przejęła po swojej zmarłej starszej siostrze Sylwanin. Avatar damski jest życiową partnerką Jake’a Sully’ego, z którą założyła rodzinę, i matką trojga biologicznych dzieci: Lo’aka, Neteyama i Tuktirey oraz dwojga adopcyjnych: Kiri i człowieka Javiera Socorro.

Wczesne lata życia Avatara damskiego

Avatar damski wychowuje się słuchając pieśni i ucząc się celebrować swoją więź z Eywą oraz innymi formami życia. Do jego podstawowych obowiązków należy również rytuał Iknimaya.

Jak wygląda Avatar damski?

Avatar damski emanuje siłą i godnością, będąc jednocześnie obłędnie piękną i harmonijną istotą. Jej ciało wydaje się być stworzone z nieskazitelnej doskonałości, o smukłej sylwetce, ale jednocześnie silnym i zwinnym, gotowym na każde wyzwanie. Jej skóra jest delikatna i lśniąca, jakby odbijała światło samego życia.

Jej włosy są długie i pełne życia, unoszące się w powietrzu jak tańczące w kaskadzie wodospady. Mogą być w kolorze wschodzącego słońca, błękitu nieba lub zieleni lasu – zależnie od tego, jakie dary natury chce wyrazić. Jej oczy są głębokie i przyciągające, jakby odzwierciedlały mądrość całych wieków, ale jednocześnie promieniujące ciepłem i empatią.

W naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach z powodzeniem możesz znaleźć odpowiednie przebranie i wcielić się w Avatara damskiego! Zapraszamy!