ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Bawarka Zielona

Bawarka Zielona
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-40 NIE peruka

Bawarka Zielona to kobieta nalewająca piwa na festiwalu Octoberfest. Jednocześnie jest to napój, który podobno wspomaga laktację. Składa się on z mleka oraz mocnej herbaty. Bawarka to również po prostu mieszkanka pięknego regionu o nazwie Bawaria.

Z czego słynie Bawaria?

Z bardzo wielu atrakcji i z tego, że można tutaj wybrać się na urlop i doskonale bawić przez cały rok. Poza ośnieżonymi Alpami Bawarskimi są tutaj: parki rozrywki, parki narodowe, krystalicznie czyste rzeki i jeziora.

Wśród tych ostatnich największą popularnością cieszy się jezioro Alpsee, w pobliżu którego znajduje się zamek Neuschwanstein i Hohenschwangau. Jednocześnie są to najpiękniejsze budowle na terenie południowych Niemiec. W Bawarii są również malownicze wioski, pałace, barokowe kościoły, twierdze i klasztory z czasów średniowiecza. To wszystko powoduje, że Bawaria cieszy się takim wzięciem, jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek. Wróćmy jednak do samej Bawarki Zielonej.

Jak wygląda strój Bawarki Zielonej?

Strój Bawarki Zielonej składa się ze schludnej, skromnej sukienki. Tradycyjnie jest na grubych szelkach. Jednak w naszym przypadku postawiliśmy na jej trochę unowocześnioną wersję, Zamiast topornej sukienki na grubych szelkach mamy bluzkę hiszpankę z bufiastymi rękawkami, a na dole intensywnie zieloną spódniczkę. Dzięki temu całość wygląda o wiele lżej. Z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę na bal karnawałowy dla młodych dziewczyn. Do niego obowiązkowo białe rajstopy i buty na obcasie.