ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Bella

Bella
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-38 NIE halka na kołach
rękawiczki

Bella jest jedną z dwóch najważniejszych bohaterek filmu Walt’a Disney’a pt. „Piękna i Bestia”. Drugą równie ważną bohaterką, a w zasadzie bohaterem jest oczywiście Bestia. W oryginalnej angielskiej wersji Bella mówi głosem Paige O’Hara. Natomiast w wersji polskiej dubbinguje ją Jolanta Wilk (w dialogach) i Katarzyna Pysiak (w śpiewie).

Akcja wspomnianego wcześniej filmu toczy się we Francji. Bella jest córką Maurycego. Natomiast on sam jest naprawdę genialnym wynalazcą. Pewnego razu ojciec naszej Belli zawozi swój nowy wynalazek na konkurs. Niestety gubi się w lesie. Gdy błądzi przez te leśne ostępy, to w końcu trafia do ponurego zamku znajdującego się na totalnym odludziu. Tam znajduje go Bestia i zaczyna go więzić. Finał jest taki, że do domu wraca jedynie jego koń. Jak możesz się domyślić, Bella jest przerażona.

Dziewczyna jest całkowicie przekonana, że jej ojciec nie żyje. Jednak dziewczyna jest bardzo odważna i zamiast wpaść w rozpacz, to rozpoczyna intensywne poszukiwania swojego ukochanego ojca. Tak sama trafia do okropnego zamczyska Bestii. Oferuje jej, a w zasadzie jemu, że zostanie w zamku, żeby tylko Bestia wypuściła jej tatę. Na samym początku Bella czuje do Bestii strach i niechęć, jednak z czasem zauważa, że potwór ma dobre serce i zakochuje się w nim.

Z czego składa się strój Belli?

Jest to przepiękna sukienka w intensywnie żółtym kolorze. Dodatki do niej stanowią halka oraz rękawiczki. Całość prezentuje się bardzo dziewczęco i elegancko. Można się poczuć jak prawdziwa księżniczka.