ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Cheerleaderka

Cheerleaderka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-38 NIE

Może zacznijmy od tego, czy wiesz, kim jest Cheerleaderka? To jedna w dziewcząt, które występują w przerwach meczów. Często biorą udział na przykład w meczach siatkówki, czy koszykówki. Wykonują krótkie i szybkie układy taneczne.

Cechą charakterystyczną profesjonalnej cheerleaderki jest skąpy strój. Często dodatkiem do niego są błyszczące i szeleszczące pompony z uchwytami. Zadaniem jej jest oczarowanie publiczności i zagrzanie zawodników do dalszej walki. Dlatego dobra cheerleaderka zazwyczaj jest seksowna i zalotna. Ma również piękne oczy, które zapadają na długo w pamięć.

Cheeleaderka ma za zadanie również umilać i urozmaicać publiczności czas oczekiwania na kolejną część spotkania.

Czym cechuje się cheerleading?

Jak możesz się szybko domyślić to słowo przywędrowało do nas prosto ze Stanów Zjednoczonych. Czy wiesz o tym, że do pierwszego klubu cheeleaderów należeli wyłącznie mężczyźni, a właściwie chłopcy? To miało miejsce w czasach II wojny światowej. Pierwszy na świecie klub dla cheeleaderów powstał już 141 lat temu w New Jersey!

Tyle jeżeli chodzi o ciekawostki. A jak powinien wyglądać profesjonalny strój cheeleaderki? Z jakich podstawowych elementów się składa? Przede wszystkim, warto wiedzieć, że znajdziesz go w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. W skład tego stroju wchodzą: biało czerwona sukienka w amerykańskim stylu z odkrytymi ramionami, białe buty i podkolanówki oraz kolorowe pompony. Nic, tylko wypożyczać i dobrze się bawić! Zapraszamy!