ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Czerwony Kapturek Halloween

Czerwony Kapturek Halloween
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-44 NIE

Czerwony Kapturek to tytułowa bohaterka baśni. To również mała dziewczynka nazywana Czerwonym Kapturkiem. Ta nazwa wzięła się od nakrycia głowy, w którym przez cały czas chodziła. Nie trzeba było mieć dużej wyobraźni, aby oczyma duszy zobaczyć, jak ono wyglądało.

Jaki jest Czerwony Kapturek?

Dziewczynce wiele osób mówiło, że jest najpiękniejsza na świecie. Było w tym sporo prawdy. Bez względu na pogodę zawsze miała na głowie czerwony kapturek, który wydziergała dla niej ukochana babcia. Dlatego dziewczynka wręcz nie potrafiła się z nim rozstać. Tym, co wyróżnia Czerwonego Kapturka na tle innych dziewczynek jest to, że na niespotykanie dobre serduszko. Zawsze jest gotowa, aby pomóc temu, kto tego potrzebuje. Dziewczynka jest również wesoła i radosna. Ciekawi ją dosłownie wszystko, co dzieje się w jej otoczeniu. Dotyczy to zarówno sąsiadów, jak i leśnej polany.

Warto tutaj dodać również, że Czerwony Kapturek jest wyjątkowo gadatliwym dzieciakiem. To wcześniej, czy później sprowadza na nią prawdziwe kłopoty. Wpada w szpony drapieżnego wilka.

Czerwony Kapturek na Halloween?

Opisany powyżej Czerwony Kapturek jest doskonale znany wszystkim dzieciom. Jednak taka postać jest po prostu zbyt nudna na bal przebierańców. Na tę wyjątkową okazję proponujemy Ci strój Czerwonego Kapturka na Halloween. To o wiele bardziej krwawa i mroczniejsza wersja, która może spodobać się bardzo wielu dorosłym, którzy uwielbiają dobrą zabawę! Może Ty również do nich dołączysz? Zapraszamy!