ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Heidi

Heidi
Rozmiar Przeróbki Dodatki
38-42 NIE peruka

Heidi zna jeszcze wiele starszych dzieci i praktycznie każdy dorosły. Z książki i z filmów. To dziewczynka pochodząca z alpejskiej wioski. Sympatyczna, ładna i nie stroniąca od przygód. Jeżeli jeszcze nie znasz tej przemiłej postaci, to pora to nadrobić. Właśnie dlatego teraz w skrócie opiszemy Ci jej historię.

Kim była Heidi?

Opowieść stworzona przez pisarkę jest naprawdę wzruszająca i urocza. Jej główna bohaterka to pięcioletni sierotka Heidi. Dziewczynka znajduje się pod opieką dziadka, który mieszka w szwajcarskich Alpach. Otoczenie nie bez powodu ma go za totalnego gbura, do którego lepiej się nie zbliżać. Posiada on również już na zawsze wyrobioną opinię odludka oraz dziwaka. Jednym słowem. Nikt nie chce mieć z nim nic wspólnego. A trafia do niego mała, czarująca dziewczynka, która jak każde dziecko zasługuje na chociaż trochę rodzinnego ciepełka. Co działo się dalej?

Dalszy ciąg historii

Może podajmy najpierw jeszcze trochę więcej szczegółów. Później dziewczynka o imieniu Heidi zostaje zabrana do Frankfurtu. Jej zadaniem jest dotrzymanie towarzystwa sparaliżowanej córce zamożnego przedsiębiorcy. Czy Heidi uda się odnaleźć w zupełnie nowym i nieprzyjaznym jej środowisku? Odpowiedź na to pytanie znają wyłącznie Ci, którzy oglądali bajkę w dzieciństwie lub czytali książkę.

Jak wyglądała Heidi?

Jeżeli masz takie marzenie, aby chociaż na chwilę powrócić do czasów dzieciństwa, to zachęcamy Cię do wypożyczenia stroju Heidi z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Znajdziesz w niej strój Heidi, który odzwierciedla tę dziewczynkę w stu procentach.