ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Hiszpanka

Hiszpanka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-42 NIE

Jak żyją Hiszpanki? Jaka jest ich kultura i tradycje? Hiszpanka raczej nie spędza całego swojego wolnego czasu na dbaniu o dom. Naturalnie troszczy się o ognisko domowe, ale nie jest to jej obsesją. To dla niej normalny stan, nad którym nie musi się zastanawiać. Często zamawiają obiady przez telefon, zamiast stać przy garnkach przez pół dnia. Jednak to jest charakterystyczna cecha dla wszystkich młodych kobiet na świecie. Po prostu korzystają z życia, zamiast przeznaczać je na obowiązki. Hiszpanka organizuje większość spraw związanych z rodziną. Zajmuje się zakupami, urządzeniem domu, czy przyjmowaniem gości.

Czy Hiszpanka to feministka?

Oj, tak. Możemy nawet powiedzieć, że feminizm to jej drugie imię. Ciągle mówi o prawach kobiet. Walczy o nie zażarcie.

Przejdźmy teraz do tego, jak wygląda współczesna Hiszpanka. Jej cechą charakterystyczną jest ciemny kolor oczu i włosów. Hiszpanka bardzo ceni sobie naturalny wygląd. To nie jest kobieta, która non stop się stroi i dba o wygląd. Zazwyczaj ubierają się luźno, na sportowo. Cenią sobie stonowane kolory. Nawet na imprezę lubią założyć zwykłe spodnie i podkoszulek. To jest piękne!

Strój stereotypowy Hiszpanki znacznie różni się od tego, który możesz zobaczyć na ulicach. Tradycyjny strój Hiszpanki to suknia. Najlepiej czarno- czerwona z falbanami i z hiszpańskim dekoltem. W takim ubiorze dzisiaj tańczy się głownie flamenco. Gdy chcesz się poczuć jak prawdziwa Hiszpanka, to wypożycz strój w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena!