ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Kobieta Kot

Kobieta Kot
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-52 NIE

Kobieta Kot zawsze uważała, że jej świat nie składa się tylko i wyłącznie z odcieni szarości. To jeden z wielu powodów, dla których Batman jej nie rozumiał. Kobieta Kot to inaczej Selina Kyle. Jest ona główną przeciwniczką Batmana. Początkowo Kobieta Kot była kojarzona tylko i wyłącznie z komiksami DC Comics. Pamiętajmy o tym, że była to seria komiksów z Batmanem.

Kim jest Kobieta Kot?

Kobieta Kot jest piękna, seksowna i podstępna. Zajmuje się kradzieżami i włamaniami. Bardzo przydaje się jej w czasie tych akcji bat. Jak sama nazwa wskazuje Kobieta Kot ubiera się jak kot. Zwinność i płynność w ruchach, chyba również ukradła od tego zwierzęcia. Chociaż Kobieta Kot, na co dzień nie stoi po stronie Batmana, to czasami zostaje jego sprzymierzeńczynią. Kobieta Kot, chociaż nie zawsze działa w zgodzie z obowiązującym prawem, to nigdy nie łamie przyjętych przez samą siebie zasad. Ma własny kodeks moralny i nikt nie jest w stanie jej namówić, aby z niego zrezygnowała. Kobieta Kot nigdy nie chciała być morderczynią. Jednak zmieniło się to w momencie, gdy spotkała się z Czarną Maską. Życie ma to do siebie, że uwielbia weryfikować wszystkie nasze zasady i postanowienia. Kobieta Kot była zmuszona zrezygnować ze swoich zasad w filmie Powrót Batmana.

Jak prezentuje się strój Kobiety Kota?

Kobieta Kot jest ubrana w błyszczący, czarny, niesamowicie obcisły kombinezon zapinany na suwak. Na głowie ma czapkę z uszami przypominającą mordkę kota. Strój Kobiety Kota wypożyczysz w naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena.