ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Królik

Królik
Rozmiar Przeróbki Dodatki
S-L NIE

Przygotuj się na bal karnawałowy w niezwykle uroczym i wygodnym stroju królika, który zapewni Ci noc pełną zabawy i tańca. Ten pluszowy różowy kombinezon dla kobiet ożywi atmosferę imprezy, a szczegóły w postaci muszki w białe kropki oraz dżinsowych spodenek dodadzą mu charakterystycznego uroku.

Łagodny urok, czyli pluszowy, króliczkowy kombinezon

Miękka pluszowa tkanina w odcieniu różu otuli Twoje ciało, zapewniając jednocześnie komfort i styl. Dopasowany krój kombinezonu podkreśli Twoją sylwetkę, pozwalając Ci czuć się swobodnie przez całą noc.

Subtelne detale, czyli ciekawe elementy stroju Królika dla kobiet

Muszka w białe kropki, symbol elegancji i uroku, stanowi nieodłączny element tego stroju. Dżinsowe spodenki z żółtą kieszonką z przodu dodają mu nuty casualowego stylu, równoważąc wykwintność i lekkość.

Słodkie akcenty w stylu Królika

Dodatkowym akcentem będą uszy królika, które doda Twojej transformacji nuty uroczego uroku. Całość uzupełnią także żółte akcesoria, podkreślające charakterystyczne elementy stroju.

Zachwycający kobiecy styl na balu karnawałowym

Wybierając ten kostium, nie tylko podkreślasz swoją urodę, ale także wyrażasz swoją kreatywność i zabawny charakter. Stroju królika na bal karnawałowy to nie tylko sposób na zabawę, ale również sposób na wyrażenie swojej osobowości i radości z tańca. Gotowa na niezapomnianą przygodę w roli uroczej króliczki?

Zachęcamy Cię do wypożyczenia stroju Królika dla kobiet z Wypożyczalni Strojów o Garniturów Bożena w Katowicach. Naprawdę warto!