ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Lady Marion

Lady Marion
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-38 NIE

Lady Marion to najbardziej znana postać kobieca z legendy o Robin Hoodzie. To tym bohaterze powstało też kilka naprawdę rewelacyjnych filmów. Lady Marion była przepiękną kobietą. Dlatego nie ma nic niezwykłego w tym, że zdobyła serce Robin Hooda. W filmach lub w książkach jest ona przedstawiana jako małżonka lub ukochana Robin Hooda.

Różne wcielenia Lady Marion

W serialu Robin z Sherwood Lady Marion jest córką arystokraty, Ryszarda z Leaford, która po jego rzekomej śmierci trafia pod opiekę szeryfa z Nottingham Roberta de Rainault. Na zamku szeryfa Robin uciekając przed Guyem z Gisbourne przypadkowo dostaje się do jej komnaty. Mówi o niej wyjątkowo pięknie. Nazywa ją Majowym Porankiem. Lady Marion była zmuszona do tego, aby uciekać przed małżeństwem z baronem de Belleme. W ostateczności zostaje częścią dzielnej drużyny Robin Hooda.

Jak prezentuje się strój Lady Marion?

Lady Marion była nie tylko niesamowicie urodziwą, ale również mądrą i elegancką kobietą. W filmach i serialach bardzo często jest pokazywana w długich sukniach do ziemi. Jeżeli również pragniesz wcielić się w tę postać, na przykład na balu karnawałowym, to serdecznie zachęcamy Cię do wypożyczenia stroju Lady Marion z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Na pewno sama się sobie w nim bardzo spodobasz i oczarujesz wszystkich mężczyzn obecnych na balu. Strój Lady Marion składa się z krótkiej, zielonej welurowej sukienki oraz kapelusika. Tak wyglądała, gdy już trafiła do drużyny Robin Hooda.