ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Małpa

Małpa
Rozmiar Przeróbki Dodatki
S-L NIE

Wciel się w ducha dżungli na balu karnawałowym w tym uroczym stroju małpy. Pluszowy kombinezon dla mężczyzny lub kobiety przeniesie Cię w świat dzikiej przygody, gdzie możesz swobodnie wyrazić swoją dzikość i zabawę.

Wygodny kombinezon Małpy, czyli komfort musi być na pierwszym miejscu

Zanurz się w wygodę i styl dzięki miękkiej pluszowej tkaninie tego kombinezonu. Dopasowany krój zapewnia swobodę ruchów, dzięki czemu możesz tańczyć i bawić się do woli, nie martwiąc się o swoje ubranie.

Szalony urok, czyli jak prezentuje się nasz kostium Małpy

Szczegóły tego kostiumu dodają mu szalonego uroku. Realistycznie wykonane małpi uszy i ogon, a także odważny wzór na futrze, sprawią, że będziesz wyglądać jak prawdziwy mieszkaniec dżungli.

Zabawne dodatki, czyli ważne akcenty i detale

Oprócz kombinezonu, nie zapomnij o zabawnych dodatkach, takich jak wyraziste makijaże z motywami małpy. To one sprawią, że Twój strój będzie jeszcze bardziej wyrazisty i niezapomniany.

Dzika przygoda, czyli jesteś już gotowy na bal karnawałowy

Z tym strojem małpy na bal karnawałowy, gotuj się na dziką przygodę pełną tańca i zabawy. Odkryj swój dziki instynkt i wciel się w rolę króla dżungli na parkiecie tanecznym!

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten kostium małpy jest nie tylko stylowy, ale także trwały, pozwalając Ci cieszyć się nim przez wiele karnawałowych sezonów. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i estetyce, pozwoli Ci błyszczeć na parkiecie tanecznym przez całą noc!

Zachęcamy Cię do wypożyczenia stroju Małpy dla mężczyzn i kobiet z Wypożyczalni Strojów o Garniturów Bożena w Katowicach. Naprawdę warto!