ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Melody Monster

Melody Monster
Rozmiar Przeróbki Dodatki
S NIE

Melody Carver to uczennica Merston High, jest obecna jedynie w książkach. Melody na pierwszy rzut oka wydaje się być całkiem sympatyczną dziewczyną. Gdy pomagała potworom, to bardzo dobrze pokazała, że ma dobre serduszku. Nie jest to jednak dziewczyna, która da sobie w kaszę dmuchać. Prawie zawsze musi postawić na swoim. Wynika to stąd, że przed operacją nosa wiele osób traktowało ją tragicznie. Melody Monster doskonale potrafi manipulować ludźmi. Wszystko za sprawą jej głosu. W czwartej części powieści zachowuje się dokładnie tak samo, jak zwykli RAD-owcy.

Jak wygląda Melody Monster?

Dziewczyna została bardzo dokładnie opisana w książce. Ma czarne, matowe włosy i szare oczy. Jest blada. Trudno szukać na jej skórze opalenizny. Przed operacją miała nos, który prezentował się jak garb wielbłąda. Teraz jest perfekcyjny! Okazuje się, że czasami naprawdę warto jest trochę pocierpieć.

Czy Melody Monster jest tradycyjnym potworem?

Bez wątpienia zalicza się ją do Syren. Co to oznacza w praktyce? Mniej więcej tyle, że jest ona groźnym i przebiegłym stworzeniem. Zalicza się ją do femme fatale. To półkobieta-półptak. W późniejszym czasie, podobnie jak w mitologii rzymskiej, nimfa morska była pokazywana jako ryba z głową kobiety lub pod postacią półkobiety-półryby.

Jeżeli chcesz się poczuć jak prawdziwa Melody Monster, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena znajdziesz wyjątkowo dopracowany strój Melody Monster we wszystkim dodatkami.