ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Morticia Addams

Morticia Addams
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-44 NIE

Morticia Addams to fikcyjna postać znana z kreskówki, komiksów i filmów o rodzinie Addamsów. Jest matką w tej nietypowej rodzinie. Wyróżnia się ponadprzeciętną elegancją i gotyckim stylem życia. Dowiedz się więcej o Morticii Addams!

Morticia Addams stała się ikoną popkultury i jest rozpoznawana na całym świecie. Jej postać była przedmiotem wielu adaptacji filmowych, telewizyjnych, a także sztuk teatralnych. Najbardziej znane adaptacje filmowe to filmy z lat 90. XX wieku „Rodzina Addamsów” (ang. „The Addams Family”) i „Rodzina Addamsów 2” (ang. „Addams Family Values”), w których rolę Morticji zagrała Anjelica Huston.

Jak wygląda Morticia Addams?

Powiedzmy sobie wprost, nie da się jej przeoczyć na ulicy. Jest wysoka i smukła. Ma białą cerę i długie, czarne włosy. Zazwyczaj opadają one swobodną falą na jej plecy. Zazwyczaj nosi stroje w stylu gotyckim. Mrok to jej drugie imię. Standardowo zakłada długie ubrania w czarnym kolorze. Jedyną, ale bardzo ważną ozdobą są koronki. Oczywiście – czarne.

Jaki charakter ma Morticia Addams?

Morticia Addams jest spokojna, zimna i elegancka. Trudno odnaleźć u niej jakieś silniejsze emocje. Najbardziej fascynują się mroczne i makabryczne rzeczy. Jest osobą zrównoważoną, ale to zamiłowanie traktuje jako niecodzienne hobby. Co jeszcze uwielbia? Kwiaty, a w szczególności róże w kolorze czarnym. Nawet hoduje je w ogrodzie. Zawsze jest pełna dystansu do tego, co się wokół niej dzieje.

Po strój Morticia Addams wpadnij do Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena!