ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Pani Bałwankowa

Pani Bałwankowa
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-40 NIE kapelusz
pasek
szalik

Jak ulepić perfekcyjnego bałwana? W Polsce ze śniegiem zawsze jest tak, że przychodzi niespodziewanie. Lepienie bałwana jest doskonałą zabawą zarówno dla osób starszych, jak i dla tych młodszych. Pozwala pobudzi swoją kreatywność i wyżyć się twórczo. Lepienie bałwana to może być dobry pomysł na wspólną zabawę dla całej rodziny. Pozwoli Ci ono również wrócić chociaż na chwilę do wspaniałych czasów dzieciństwa. Jeżeli taplanie się w śniegu nie jest Twoim marzeniem, to jako kobieta możesz przebrać się za Panią Bałwankową i iść na bal karnawałowy. A chłopcom zostawić lepienie bałwanów z prawdziwego śniegu.

Dlaczego warto się przebrać za Panią Bałwankową?

Tym, co w największym stopniu tworzy na balu karnawałowym efekt wow jest element zaskoczenia. Oczywiście, że fajnie być przez jedną noc Kobietą Kotem, Piratką, czy Zorrem. Jednak istnieje bardzo duże ryzyko, że na taki sam pomysł wpadnie jeszcze kilka innych osób.

I co wtedy? Cała radość z pójścia na bal karnawałowy wyparuje w jednej chwili. Dlatego, jeżeli pragniesz tego uniknąć, to polecamy Ci zupełnie nietypowy, oryginalny, niebanalny i niezwykły strój Pani Bałwankowej. Gwarantujemy Ci, że będziesz się w nim prezentowała uroczo i seksownie.

Dodatkowo, dajemy Ci pewność, że nie będziesz musiała na każdym kroku na niego uważać. To jedna z najwygodniejszych opcji na bal karnawałowy. Jest odpowiednia zarówno do siedzenia i rozmawiania ze znajomymi, jak i do ruszenia do energicznego tańca. Składa się z rajstop, sukienki oraz kapelusza. Kolory to biel, czerwień i zieleń.