ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Pani Rajdowiec

Pani Rajdowiec
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-38 NIE

Wiele osób nadal myśli, że rajdy samochodowe są rozrywką zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn. Nie! To już dawno przestał być typowo męski sport. Sporty motorowe od jakiegoś czasu pokochały również kobiety. I to z wzajemnością!

Czy kobiety za kierownicą samochodu rajdowego jeszcze kogoś szokują?

Przez wiele lat kobiety musiały intensywnie walczyć z negatywnymi stereotypami dotyczącymi ich umiejętności na drodze. Trzeba przyznać, że to było bardzo dla nich krzywdzące. Mamy nadzieję, że już nigdy się nie powtórzy. Obecnie takie sytuacje na szczęście zdarzają się coraz rzadziej. Historia sportów motorowych bardzo dobrze pokazuje, że tego rodzaju stereotypy powinny już na zawsze odejść do przeszłości. Kobiety doskonale sobie radzą za kółkiem. Niezależnie od tego, czy prowadzą samochód rajdowy, czy wyścigowy. W ostatnich latach liczba kobiet, które stały się znane w branży motoryzacyjnej, znacznie się zwiększyła. To one często wygrywają najważniejsze wyścigi i chwała im za to.

Jak wygląda Pani Rajdowiec?

Na prawdziwych rajdach stroje dla kobiet praktycznie niczym nie różnią się od tych przeznaczonych dla mężczyzn. Jednak, gdy chcesz się poczuć jak prawdziwa pogromczyni szos, gdy idziesz na bal przebierańców, to możesz trochę zaszaleć. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie strój Pani Rajdowiec. To niesamowicie seksowana sukienka w kolorze intensywnej żółci. Są na niej akcenty nawiązujące do rajdów samochodowych, na przykład szachownica. Dodatki stanowią czapka oraz czarne szpilki.