ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Piratka

Piratka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-44 NIE szabla
chusta
pas
kapelusz
opaska na głowę

Bale przebierańców od wielu lat kochają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Podekscytowanie możliwością zmienienia się w inną postać na jeden wieczór, jest niezależne od wieku. Możesz to potwierdzić, gdy tylko przypomnisz sobie ostatni bal karnawałowy. Zachęcamy Cię również do tego, aby nie tylko samodzielnie robić piękne stroje na bale przebierańców, ale również wypożyczać je z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Są naprawdę wspaniałe, występują w wielu rozmiarach. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że są dopracowane w najmniejszych detalach.

Jakie są najważniejsze atrybuty prawdziwej Piratki?

Do zrobienia w domu kostiumu Piratki potrzebujesz dużo chęci i wyobraźni. Na pewno samodzielnie przygotowany strój sprawia wiele radości i satysfakcji. Jeżeli chcesz, to możesz zacząć robić dla siebie taki kostium Piratki o wiele wcześniej. Wtedy będziesz miała pewność, że nawet, gdy coś pójdzie nie tak, to zawsze będziesz miała czas na poprawki.

Zrobienie dla siebie stroju na bal karnawałowy jest tym punktem obowiązkowym. Jednak nie jest to łatwe zadanie. Uszycie stroju Piratki zajmie Ci miesiąc a może nawet dwa. Absolutnie nie radzimy Ci robić tego na ostatnią chwilę, bo zamiast czarującej piratki możesz wyglądać jak prawdziwa wiedźma. Chyba nie ma nic gorszego na balu karnawałowym lub przebierańcowym, jak ciągłe odpowiadanie na pytanie: A za co Ty jesteś przebrana? Dlatego, aby uniknąć tego rodzaju nieprzyjemności, serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena.