ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Różowa sukienka lata 20.

Różowa sukienka lata 20.
Rozmiar Przeróbki Dodatki
38-40 NIE opaska na głowę
boa
lufka
perły
rękawiczki

Aż chciałoby się zanucić dawną piosenkę: Lata dwudzieste, lata trzydzieste…Tak. To były zdecydowanie piękne czasy. Było bogato i zabawnie. Szczególnie w modzie damskiej. Suknia Gatsby to był model, który królował na parkietach w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

Różowa sukienka lata 20. doskonale nadaje się między innymi na takie imprezy, jak: imprezy tematyczne Roaring 20’s, imprezy Great Gatsby, imprezy w stylu Art Deco, gale, tańce, bale przebierańców i karnawałowe.

Sukienka różowa lata 20. – dla każdej kobiety

Sukienki z lat 20. charakteryzowały się tym, że są krótkie. Sięgały zaledwie do kolan. Nie mogło na nich zabraknąć zdobień w postaci mnóstwa frędzli i cekinów. W latach dwudziestych bardzo dużą zaletą był fakt, że wiele modeli do wyboru miały również panie w rozmiarze Plus Size. Zachęcamy Cię do pokochania sukienek z lat dwudziestych poprzedniego wieku. To właśnie one powodują, że niezależnie od rozmiaru możesz się czuć kobieco i pewnie. Gdy tylko wejdziesz na salę, to przyciągniesz zachwycone spojrzenia każdego mężczyzny.

Jakie jeszcze były sukienki w latach 20.?

Sukienka w latach dwudziestych w kolorze różowym zawsze musiała mieć frędzelki na dole. Powinna się kończyć zaraz poniżej kolan. Dodajmy jeszcze, że idealny strój na imprezę tematyczną możesz wypożyczyć w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Sukienka jest naprawdę bardzo ładna i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Jeżeli szukasz czegoś, w czym będziesz się czuła rewelacyjnie, to jest to zdecydowanie najlepszy wybór!