ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Sexi Policjantka

Sexi Policjantka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
38, 40, 42 NIE kajdanki
pałka
czapka

Nie ma żadnych wątpliwości, że w zawodzie policjanta dominują mężczyźni, ale do służby trafia coraz więcej kobiet. Są one zatrudnione nie tylko w pionie prewencji lub kryminalnym, ale również zajmują stanowiska na wysokich szczeblach kierowniczych. W swojej pracy w niczym nie ustępują mężczyznom. Zatrzymują niebezpiecznych przestępców, udzielają pomocy ofiarom wydarzeń. Policjantki wyróżniają się stanowczością i empatią w stosunku do pokrzywdzonych.

Kobiety w Policji łagodzą obyczaje. Ich łagodność bardzo często przydaje się podczas interwencji. Nie oznacza to wcale, że policjantki są słabe. Wręcz przeciwnie. Są przygotowane na każdy atak i dzięki temu zdobywają szacunek i zaufanie w tym męskim świecie. Dla wielu kobiet założenie munduru i wykonywanie pracy w tym niebezpiecznym zawodzie jest spełnieniem marzeń.

Też możesz zostać policjantką

Jeżeli mundur policjantki bardzo Ci się podoba, ale narażanie się na niebezpieczeństwo i walka z bandytami, już nie jest Twoim powołaniem, to możesz wypożyczyć kostium Sexi Policjantki na imprezę lub bal karnawałowy. Z pewnością będziesz w nim wyglądała świetnie. Strój jest w kolorze czarnym, który pasuje do wszystkich kobiet i dodaje im drapieżności, seksapilu. Kostium Sexi Policjantki składa się z: czarnej sukienki z dekoltem i tiulowym dołem, paska, czapki, kajdanek, rękawiczek oraz pałki. Taki kostium Sexi Policjantki będzie bardzo dobrym wyborem na wieczór panieński. Chodzi przecież o świetny wygląd i doskonałą zabawę. Dla przyszłej panny młodej może to będzie ostatnia impreza, w najbliższym czasie, więc naprawdę warto się wyszaleć i zadbać o odpowiedni strój.