ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Śnieżka Dorosła

Śnieżka Dorosła
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-52 NIE opaska

Śnieżka Dorosła jest główną bohaterką pierwszego pełnometrażowego animowanego filmu Disney’a. Nosi on tytuł: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Królewna Śnieżka Dorosła była pierwszą księżniczką w filmie Disney’a. W wersji oryginalnej bajki animowanej Śnieżka mówi głosem Adriany Caselotti, a w polskiej, Edyty Krzemień.

Jaki charakter ma Królewna Śnieżka Dorosła?

Śnieżka jest chyba najbardziej lubianą spośród wszystkich księżniczek Disneya. Jest słodka, delikatna i dziewczęca. Nie ma w niej żadnych negatywnych uczuć. Bije od niej samo dobro i niewinność. Aż strach pomyśleć o tym, że zła macocha, chce ją skrzywdzić, a nawet zabić. W dodatku Królewna Śnieżka Dorosła jest naiwna jak dziecko, a przy tym, sympatyczna i miła. Królewna Śnieżka Dorosła wręcz uwielbia zanurzać się w świecie marzeń. Chciałaby kiedyś w życiu spotkać prawdziwą miłość i wreszcie zdobyć przyjaciół. Jednak przed długi czas los nie jest dla niej łaskawy. Chociaż Śnieżka Dorosła jest księżniczką, to nie jest leniwa, ani marudząca. Wie, że żeby osiągnąć w życiu założone cele niezbędna jest ciężka praca. Kolejną zaletą Królewny Śnieżki Dorosłej jest to, że potrafi wykonywać różne prace domowe. Doskonale idzie jej na przykład gotowanie, pranie, czy sprzątanie. W dodatku wykonuje te wszystkie czynności z prawdziwą radością.

Jak wygląda strój Królewny Śnieżki Dorosłej?

Królewna Śnieżka Dorosła w bajce jest ubrana w przepiękną niebiesko-żółtą sukienkę z bufiastymi rękawami. Dodatkiem do stroju jest czerwona opaska na głowę.