ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Strój Pszczółka Maja

Strój Pszczółka Maja
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-42 NIE skrzydła
czułki

Maję wszyscy znają i kochają. To fakt! Pszczółka Maja jest kultową postacią, a bajka z jej udziałem przeszła do historii. Pszczółka Maja jest rezolutna, sprytna i malutka. Zna ją już kilka pokoleń. Wszystkich uczy, bawi i rozmiesza. Oglądanie bajek poprawia humor zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Do dzisiaj bajka o Pszczółce Mai cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem. Nie produkcje, w przeciwieństwie do obecnych nie miały w sobie przemocy. Za to emanowały ciepłem i dostarczały dzieciakom mądrej rozrywki. Dlatego warto sobie przypomnieć bajkę o Pszczółce Mai, a nawet się za nią przebrać na najbliższej zabawie karnawałowej.

Nadal trwa szał na Pszczółkę Maję

Nie tylko bajki z tą postacią są dostępne. Dzisiaj jako rodzic masz duże pole do popisu. Możesz jako rodzic kupić swojemu dziecku na przykład przytulankę przypominającą Pszczółkę Maję. Wtedy zawsze będzie mogło mieć przy sobie bohaterkę swojej ulubionej bajeczki. Jeżeli Twoje dziecko nie tylko lubi oglądać kreskówki, ale również czytać lub słuchać, to polecamy Ci audiobooki, w których główną bohaterką jest właśnie przesympatyczna Pszczółka Maja.

Jak przebrać się za Pszczółkę Maję?

Jeżeli Twoim marzeniem jest chociaż na chwilę powrócić do pięknych czasów dzieciństwa, to zachęcamy Cię do wypożyczenia stroju Pszczółki Mai w naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Poza żółtą sukienką z uroczą falbanką w czarne paski strój składa się z czułków oraz skrzydełek. Na pewno każda kobieta w takim stroju poczuje się świetnie i będzie wyglądała wspaniale.