ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Sukienka w grochy

Sukienka w grochy
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-42 NIE opaska na włosy

Sukienka w grochy była najbardziej popularna w latach 50-tych. Obecnie znowu jest bardzo modna. W ogóle trendy retro mocno się trzymają. Powrót do mody niektórych fasonów nie zaskakuje już żadnej kobiety, która się nią pasjonuje. Może nawet masz jeszcze taką sukienkę w grochy w swojej szafie? Tego rodzaju sukienkę możesz założyć nie tylko latem, ale również na bal przebierańców w klimacie retro.

Jakie fasony wróciły do łask?

Sukienki w grochy są znowu modne od 2021 roku. Tak samo, jak kwadratowe czubki butów, baleyage, spodnie dzwony, bananowe spódnice z falbanami. Jednak naszym zdaniem z tych wszystkich trendów najbardziej urokliwe są właśnie sukienki w grochy. To strzał w dziesiątkę dla Ciebie, jeżeli lubisz się wyróżniać z tłumu. Musimy przyznać, że są naprawdę bardzo kobiece. Nigdy nie wyjdą z mody i ich ponadczasowość zachwyca. Nosiły je gwiazdy i zwykłe kobiety. To dobry wybór zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień.

Jak wyglądały klasyczne sukienki w grochy z lat 50-tych?

Największym klasykiem były bez wątpienia czarne sukienki w białe grochy. Te ostatnie musiały być duże i naprawdę wyraziste. Sukienka w grochy powinna być przepasana paskiem i pokazywać ramiona. Dodatkiem, mocno w stylu pin-up girl była opaska na włosy. Oczywiście również w grochy. Jeżeli chcesz poczuć się, jak prawdziwa dziewczyna z tamtych lat, to zachęcamy Cię do wypożyczenia sukienki w grochy i opaski z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Prezentuje się naprawdę wspaniale.