ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Szafirowa Księżniczka

Szafirowa Księżniczka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36, 38, 40 TAK peruka
diadem
rękawiczki

Każda dziewczynka, wcześniej, czy później ma w swoim życiu taki moment, gdy chce zostać księżniczką. U jednych trwa to przez chwilę, u innych przez miesiąc lub rok. U niektórych kobiet to pragnienie jest w sercu nadal. Oczywiście głęboko ukryte. To marzenie się zmienia. Dziewczynki chciałyby mieć różowe sukienki, koronę i dużo zabawek. Natomiast kobiety marzą o tym, żeby stać się dumnymi, pięknymi księżniczkami, które dbają o swoich poddanych. To marzenie bierze się z oglądania bajek Disneya o księżniczkach. Najpierw samodzielnie w dzieciństwie, a następnie z własnymi dziećmi.

Czemu bycie księżniczką jest tak fajne?

Po pierwsze, księżniczki mieszkają w zamkach i pałacach. Niektórym trafia się chiński dom z ogrodem lub chata wodza Indian. Wszystkie te ,,domy” łączy to, że są niesamowicie bogato urządzone. Po drugie, księżniczki mają ogromne ilości ubrań, butów i biżuterii. Mogą spędzać czas na jej przymierzaniu i nikt im nic nie powie. Po trzecie, w każdej bajce księżniczka spotyka księcia na białym koniu. Czego chcieć więcej?

Kostium Szafirowej Księżniczki

Ty natomiast korzystając z naszej wypożyczalni strojów karnawałowych, możesz przebrać się za Szafirową Księżniczkę. Najważniejszym elementem takiego kostiumu jest długa suknia w kolorze szafirowym. Została uszyta z połyskującego materiału (atłasu) i jest zdobiona koralikami. W zestawie znajdują się również: peruka i rękawiczki. W takim kostiumie będziesz wyglądała tajemniczo, intrygująco i zjawiskowo. Kostium Szafirowej Księżniczki na pewno zrobi furorę na każdym balu karnawałowym.