ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Wampirzyca

Wampirzyca
Rozmiar Przeróbki Dodatki
42-48 NIE

Wampirzyca to fikcyjna postać, która żywi się ludzką krwią. Śmierć nie jest jej straszna, ponieważ po prostu nie może umrzeć. Wampirzyce są widziane w bardzo wielu filmach, powieściach. Stanowią stały element kultury i wierzeń wielu narodowości.

Czy wampirzycę da się zabić?

Nie, nie ma takiej opcji. Chodzi o to, że Wampirzyce są nieśmiertelne. Występują jednak pewne sprawdzone sposoby, żeby się ich pozbyć. Najpopularniejsze to spalanie przez światło słoneczne lub zabicie przez równą im istotę, czyli nadludzką. Zabijanie czosnkiem raczej nie jest w stanie zrobić im większej krzywdy. Jedyne co to może je tylko na trochę unieruchomić. Nawet, jak odetniesz Wampirzycy kończyny, to one i tak zaraz się zregenerują i odrosną. Co zatem możesz z tym fantem zrobić? Serdecznie radzimy Ci nie próbować również widocznych w filmach sposobów, takich jak krucyfiks, czy polewanie wodą święconą.

Wampirzyce po prostu muszą spożywać ludzką krew, żeby żyć. Inaczej ich organizm nie funkcjonuje normalnie. Dlatego Wampirzyce budzą w ludziach takie przerażenie. W końcu każdy z nas mógłby stać się potencjalnie ich kolejną kolacją. Dlatego wszystkie historie, które możesz usłyszeć, dotyczące satanizmu wampirów, to tylko ludzkie bajanie.

Co w takim razie jest prawdziwe?

Z pewnością dostępny w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach kostium Wampirzycy. Każda kobieta może się w nim poczuć niebezpieczna i seksowna. Kostium składa się z długiej do ziemi sukni w kolorach czerwieni i czerni.