ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Zepsuta Lalka

Zepsuta Lalka
Rozmiar Przeróbki Dodatki
36-38 NIE

Ten jeden strój z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach, pokazuje, że lalki mogą być przerażająco piękne. W szczególności te zepsute. Lalki mogą być naprawdę różne. Jedne są smutne, inne wesołe, a jeszcze inne dziwne. Zepsutą lalkę, a w zasadzie jej strój możemy z powodzeniem zaliczyć do tej ostatniej kategorii. Osobiście nie polecamy kupowanie właśnie takich lalek swoim dzieciom. Może to je wprowadzić w smutny i ponury nastrój na bardzo długo.

Przerażająca seria lalek zepsutych

Warto tutaj przywołać serię lalek Evangeline (Evangeline) firmy Tonner. Nawet imiona tych lalek mówią same za siebie – Tańczący Księżyc, Księżycowa Matka, Cmentarna Panna Młoda, Księżyc nad Kostnicą, Śmiertelna Miłość i inne. Każda z tych nazw może naprawdę przyprawić o ciarki na plecach. Wiele osób uważa, że tworzenie takich zepsutych lalek samo w sobie jest czymś dogłębnie złym. Może po prostu obawiają się mieć coś takiego w swoim domu?

Zimna, ale nie brzydka

My natomiast uważamy, że warto jest docenić ich specjalną, ale zimną urodę. Gdy spojrzysz na nie zupełnie inaczej, to zaczną Ci się wydawać piękne. W okresie Halloween i po nim, warto się rozejrzeć za strojem Zepsutej Lalki. Aby prezentował się on jeszcze lepiej, to należy dopasować do niego odpowiedni makijaż. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych rad na jego temat.

Zepsuta lalka powinna mieć przede wszystkim idealną cerę. Porcelanową. Nie mogą się na niej znajdować żadne niedoskonałości. Może dlatego, że one są takie…ludzkie i żywe?