ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Anna z Krainy Lodu

Anna z Krainy Lodu
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110-146 cm NIE diadem
warkocz

Kostium Anny z Krainy Lodu

Księżniczka Anna, a tak naprawdę księżniczka Arendelle, jest jedną z najważniejszych postaci filmu animowanego „Kraina lodu„. Jej najważniejszą cechą jest odwaga. W niczym nie przypomina standardowych, disneyowskich księżniczek.

Księżniczka Anna z Krainy Lodu nie boi się niczego. Jest również trochę zwariowana, ale to właśnie wzbudza sympatię oglądających ją dzieci. Jest siostrą potężnej królowej Elsy. Księżniczka Anna nadal ją kocha, mimo tego, że w dzieciństwie ich losy zostały rozłączone. Gdy Elsa w dniu koronacji odkrywa swoje moce i ucieka, księżniczka Anna decyduje się wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż. Chce odnaleźć siostrę oraz uratować swoje królestwo przed wieczną zimą. Film ,,Kraina Lodu” wszedł do kina w 2013 roku. W polskiej wersji językowej głosu księżniczce Annie użyczyła Anna Cieślak. Natomiast partie wokalne wykonała Magdalena Wasylik. Głosu małej Annie użyczyła Malwina Jachowicz, a starszej Julia Siechowicz. W oryginale zarówno za śpiew, jak i za jej głos odpowiada Kristen Bell. Bardzo znana jest piosenka z ,,Krainy Lodu” pod tytułem ,,Moc tę moc”. Śpiewała ją Katarzyna Łaska.

Przebierz się za Annę z Krainy Lodu

Najważniejszym elementem w kostiumie Anny z Krainy Lodu jest sukienka z oryginalnymi wzorami. Dodatkiem do niej jest pelerynka welurowa turkusowa z kapturem. Na pewno Twoja córka bardzo się ucieszy, gdy podarujesz jej taki kostium, na przykład wypożyczając go w wypożyczalni strojów karnawałowych. Kostium Anny z Krainy Lodu jest marzeniem każdej dziewczynki, która oglądała ten film.