ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Biedronka Miraculum

Biedronka Miraculum
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 104 do 140 cm NIE maska
peruka

Marinette Dupain-Cheng to główna bohaterka serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, córka Toma Dupain i Sabine Cheng. Jednocześnie ta dziewczyna jest uczennicą paryskiej szkoły Collège Françoise Dupont i początkującą projektantką mody. Dzięki jej Miraculum, magicznym kolczykom połączonym z Kwami o imieniu Tikki, może przemienić się w super-bohaterkę. Nazywa się ją wtedy Miraculum Biedronką. Ma moc tworzenia i szczęścia. Jej celem jest odniesienie zwycięstwa nad Władcami Ciem lub Władcami Mroku oraz nad super złoczyńczami. Od odcinka Królowa Miraculów Biedronka Miraculum pełni funkcję Strażnika szkatułki.

Ciekawe przygody Miraculum Biedronki

W odcinku Reflektynka chwilowo w jej ręce trafia Miraculum Czarnego Kota. To pozwala jej zmienić się w Czarną Kotkę.

W odcinku Łowca Kwami wchodzi w posiadanie wszystkich Miraculów, które znajdują się w szkatule. Wykorzystuje między innymi Miraculum Myszy, zmieniając się tym samym w Multimysz. W czasie walki łączy wszystkie Miraculum z: Miraculum Lisa (zmieniając się w Multilisicę), Miraculum Czarnego Kota (zmieniając się w Multikotkę) oraz Miraculum Biedronki (zmieniając się w Multibiedronkę).

Miraculum Biedronka – jak się za nią przebrać?

Jeżeli masz ochotę przebrać się na bal karnawałowy za Biedronkę Miraculum, to nic nie stoi na przeszkodzie. W tym celu musisz tylko wypożyczyć strój Biedronki Miraculum w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Poza samym kostiumem są również dostępne dodatki w postaci maski i peruki.