ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Czarownica Kolorowa

Czarownica Kolorowa
Rozmiar Przeróbki Dodatki
100-156 cm NIE miotła
kapelusz

Jakie cechy powinna mieć prawdziwa czarownica? Każda wiedźma bardzo mocno docenia naturę i jest z nią związana. Żyje w harmonii z otaczającym ją światem. Czerpie energię z natury. Czarownice mają zdolność do naginania energii do własnych potrzeb. Nie każdy może zostać czarownicą. Trzeba mieć do tego wrodzony talent i predyspozycje. Czarownice przy uprawianiu magii łączą wiedzę teoretyczną z praktyką. Prawdziwa czarownica rozkwita w świetle księżyca. Wiedźmy swoją siłę czerpią od Słońca i Księżyca. Jednak zdecydowanie więcej siły dodaje im Księżyc. Jego naturalne fazy są motorem i wyznacznikiem ich działań. Od faz Księżyca są zależne zaklęcia i rytuały. Księżyc wpływa również na ich sny.

Czarownice cechują się wrodzoną empatią.  Naturalne zdolności do współodczuwania emocji innych osób powodują, że czarownice wyczuwają wibracje swojego otoczenia. Czarownice doskonale wiedzą kiedy ludzie czują się szczęśliwy, smutni, zdenerwowani lub zagubieni i umieją dopasować do tego swoje zachowanie. Wiedźmy umieją łagodzić to, co złe i podkreślać to, co dobre. Pozostałe cechy Czarownic to: umiejętność porozumiewania się ze zwierzętami, miłość do burz, zdolność do wpływania na ludzi oraz jasnowidzenie i wiara w poprzednie wcielenia.

Nie trzeba mieć tych umiejętności, żeby na chwilę stać się Czarownicą

W naszej Wypożyczalni Strojów Bożena mamy Kostium dziewczęcy czarownicy kolorowej. Jest on złożony ze strzępiastej kolorowej sukienki, czapki czarownicy oraz miotły. Całość prezentuje się naprawdę bajkowo. Aż nie można od takiej dziewczynki oderwać wzroku!